کاربر گرامی وبسایت آپهپاد؛

با تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی آپهپاد و ضمن احترام فراوان با توجه به اینکه استفاده از این سایت به هر شکل به عنوان پذیرش کامل قوانین و مقررات تلقی می گردد خواهشمند است موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

1-   خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “آپهپاد” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ ها و خدمات فروشگاه اینترنتی آپهپاد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می ‏‌ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

2-   اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “آپهپاد” از منابع زیر تامین می‌شود :

·       اطلاعاتی که توسط تولید کننده و یا نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند .

·       اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند .

فروشگاه اینترنتی آپهپاد با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات وبسایت خود را متعهد می‌داند؛لیکن این فروشگاه در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی هیچگونه مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

1-   فروشگاه همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود. در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید .

3-   فروشگاه اینترنتی “آپهپاد” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از اختیار مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد .

4-   در راستای حفظ سیاستهای حریم شخصی فروشگاه اینترنتی “آپهپاد” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذارنخواهد کرد و و در این راستا، با استفاده از آخرین تکنولوژی های محافظتی متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

5-   همه مطالب در دسترس در وبسایت از قبیل لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی آپهپاد جزئی از اموال این فروشگاه اینترنتی محسوب می ‏‌ شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی آپهپاد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه محفوظ می ‏‌ دارد .

6-   كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود .

7-   فروشگاه اینترنتی آپهپاد به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌ دهد ولیکن از ساعت10  صبح الی 17 بعد از ظهر روزهای شنبه تا چهارشنبه و 10 تا 15 پنجشنبه ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد . کلیه سفارش ‏‌ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌ شوند .

8-   کلیه سفارش‌ های ثبت شده در پایگاه اطلاعاتی فروشگاه اینترنتی آپهپاد به وسیله مدیر سیستم رسید شده و پیش فاکتور از طریق ایمیل ارسال و سپس در صف پردازش قرار می ‏‌ گیرند. فروشگاه اینترنتی آپهپاد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌ های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می ‏‌ نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی آپهپاد محفوظ است و یا مشتری می ‏‌ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. فروشگاه اینترنتی آپهپاد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌ گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌ های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌ گیری، پردازش و ارسال می‌ شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی آپهپاد محفوظ است.

9-   در صورتي كه فروشگاه اینترنتی آپهپاد به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد . عودت وجه از زمان فسخ سفارش از 48 الی 72 ساعت کاری خواهد بود.

10- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود .

11- مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد .

12- قبل از ثبت هرگونه سفارش ( از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی ) ، ثبت نام درسایت الزامی است  .  ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید . کاربران برای خرید از سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند .

13- کلیه سفارشات در شهر اصفهان توسط پیک ارسال می گردند ، در سایر استان ها غیر از شهر اصفهان و شهرهای مجاور اصفهان ، سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس ارسال می گردد .

14- مدت زمان تحویل کالاها و آماده سازی جهت ارسال از 1 تا 10 روز کاری می باشد که در قسمت اطلاعات محصولات قابل مشاهده می باشد. کاربر موظف است با دقت و اگاهی کامل نسبت به این موضوع اقدام به سفارش کالا نماید در غیر اینصورت امکان کنسلی وجود ندارد و فروشگاه اینترنتی آپهپاد هیچگونه مسئولیتی برعهده نخواهد داشت. 

توجه: سفارش های ارسالی شهر اصفهان به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد .

با انتخاب روش ارسال تیپاکس، در صورتیکه سفارش قبل از ساعت 15 نهایی شده باشد در همان روز به تیپاکس تحویل خواهد شد و پس از این ساعت در اولین روز کاری بعد تحویل خواهد گردید .

سفارش هایی که قرار است از طریق پست ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 12:30 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست خواهند شد ، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند ، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید .

15- مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

ایرادات وارده به محتویات محصول ارسالی فقط درصورتی پذیرفته میشود که محصول بصورت حضوری خریداری و توسط کارشناسان شرکت آپهپاد تست شده باشد. درصورت خرید غیر حضوری مانند خرید اینترنتی و ارسال محصول - به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی محصولات شرکت DJI در ایران و عدم وجود گارانتی رسمی محصولات DJI - فروشگاه آپهپاد هیچگونه مسئولیتی درمورد ادعای خریدار مبنی بر ایرادات وارده بر دستگاه و محتویات جعبه نداشته و تعویض دستگاه یا عودت وجه پرداختی امکان پذیر نمی باشد.

 

 

توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید ، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد .

در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، مشتری موظف است در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید ، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت .

  هنگامی که سفارش تحویل گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می گردد قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نمایند .

16- خریدار حداکثر تا قبل از پردازش و تایید سفارش بر روی وبسایت فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد.انصراف از خرید پس از تایید نهایی به هیچ عنوان مقدور نمی باشد و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم آگاهی کاربر متوجه خود ایشان می باشد. تنها تعداد محدودی از کالاها که تحت تاثیر نوسانات ارزی نمی باشند با شرایط خاص و در صورت تایید مدیریت فروشگاه آپهپاد قابلیت انصراف پس از تایید سفارش را خواهند داشت .

17- عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “33371049-031 ” یا ايميل فروشگاه یا “فرم ارجاع کالا” (این فرم در کنترل پنل شما موجود است) به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است .
فروشگاه