واحد تعمیرات آپهپاد

 

 

واحد آپهپاد یکی از شرکت های باسابقه و قدیمی در حوزه تعمیرات انواع پهپادهای تجاری و صنعتی می باشد . آپهپاد با سال ها سابقه در این زمینه خوشبختانه توانسته همواره رضایت مشتریان خود را جلب نماید. دلیل این موضوع مهارت غیرقابل انکار تعمیرکاران خبره آپهپاد می باشد. این تعمیرکاران از متخصصان و افراد باتجربه در حوزه مولتی روتور و سایر پرنده های بدون سرنشین کشور می باشند . توجه بسیار بالای مدیریت این شرکت به انتخاب متخصصان باعث شده است که هیچ مشکلی در زمینه تعمیرات پهپاد برای شما عزیزان پیش نیاید.

 متخصصان این حوزه ضمن آشنایی کامل دراین زمینه آماده ی خدمت رسانی به شماکاربران گرامی درانواع زمینه های عیب یابی و تعمیر، ارائه ی تمامی سرویس های پس از فروش، ارائه ی لوازم جانبی با کیفیت و اورجینال و تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اصلی در تمامی نمایندگی های معتبر ذکر شده میباشند.

متخصصان واحد تعمیرات آپهپاد قادرند انواع مشکلات دستگاه های شما را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت حل کنند. وجود کارگاه های مجزا برای انواع مشکلات ایجاد شده در پهپاد باعث افزایش کیفیت تعمیرات شده است. این کارگاه ها مجهز به پیشرفته ترین ابزار های تعمیر می باشند. ابزارهای استاندارد در این کارگاه ها سطح تعمیرات را به بالاترین سطح استاندارد های جهانی در تعمیرات رسانده است.

استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز تعمیر پهپاد اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در دستگاه خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و اعمال هزینه های گزاف می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیرات پهپاد بهتر است هوشمندانه عمل کرده و تنها به مراکز مجاز و معتبرمراجعه نمایید.

تخصص در عیب یابی و تعمیر پهپادهای تجاری و صنعتی ، حرف اول را می زند؛ چراکه تشخیص اشتباه ، به تعمیرات غیراصولی پهپاد می انجامد و درنهایت به جای اینکه موجب رفع مشکل دستگاه شود، موجب آسیب های بیشتر می شود.

ما در آپهپاد گروهی از متخصصان زبده و حرفه ای را گرد هم آورده ایم و همواره به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که هرگز از انتخاب آپهپاد برای تعمیر تجهیزات خود پشیمان نخواهند شد.

                     

                                                                                                                                                  
فروشگاه