شرکت فنی مهندسی آوین صنعت پویشگران پاسارگاد در سال ۱۳۹۳ در دانشگاه صنعتی اراک فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۹۵ بر اساس قانون تجارت بصورت سهامی خاص به شماره  ثبت 13919 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری استان مرکزی  به ثبت رسید. آوین صنعت پس از 4 سال فعالیت در حوزه های طراحی و ساخت پهپادهای غیر نظامی با هدف ارائه خدمات هوایی با پهپاد شامل پایش و مانیتورینگ هوایی، نقشه برداری هوایی، عکسبرداری و فیلمبرداری هوایی با کاربردهای مختلف در نهایت با هدف گسترش حوزه مکانی فعالیت های خود، با بازگشایی مرکز اصفهان خود به ارائه خدمات خود در استان اصفهان نیز ادامه داد. پس از آن در سال 1400 با ارائه تغییرات در ساختار شرکت و اعضای هیئت مدیره، آوین صنعت فصل جدید فعالیت های خود را با افتتاح مرکز راهبردی فعالیت های خود در تهران، دانشگاه صنعتی شریف آغاز نمود. آوین صنعت با نام تجاری "آپهپاد" اقدام به توسعه و تبلیغ فعالیت ها و خدمات تجاری و همچنین محصولات خود نموده است.

واحد تحقیق و توسعه:

آوین صنعت ضمن دارا بودن سابقه طولانی در عرصه طراحی و ساخت پهپاد های غیرنظامی و ارائه خدمات مهندسی به شرکت های مختلف در حوزه ی صنایع برق ، نفت و گاز ، پتروشیمی و آب منطقه ای ، همواره کوشیده است تا با استفاده از فناوری های نوین سبب صرفه جویی در هزینه و زمان و افزایش بهره وری در این حوزه ها شود. طراحی و ساخت اولین پهپاد پایشگر خطوط برق در سال 1394، طراحی و ساخت پهپاد مولتی روتور نقشه برداری در سال 1398 و طراحی و ساخت پهپاد بال ثابت تخصصی نقشه برداری در سال 1400 از مهمترین محصولات این شرکت می باشد.

واحد عملیات خدمات هوایی با پهپاد:

ارائه خدمات مشاوره ای و پیمانکاری در حوزه های نقشه برداری و عکسبرداری مورد استفاده در عملیات اکتشاف، توسعه فعالیت های معدنی و بهره بردای از معادن از مهمترین بخش های فعالیت این شرکت بوده که بخش قابل توجهی از سوابق فعالیت های این شرکت را به خود معطوف می کند.

همچنین، شهرداری ها، فرمانداری ها، وزارت راه و ترابری و مجموعه های تابعه، سازمان مدیریت آب های سطحی کشور، بنیادهای مسکن و .... از مشتریان و کارفرمایان این شرکت بوده اند که افتخار همکاری با این نهادها و ارگانهای محترم بارها و بارها کارنامه فعالیت های شرکت را آذین بخشیده است.

واحد فروش و واحد پشتیبانی و تعمیر و نگهداری:

به منظور توسعه و تأمین زیرساخت های پهپادی کشور در حوزه های خدمات هوایی با پهپادهای غیرنظامی، این شرکت اقدام به راه اندازی فروشگاه و واحد پشتیبانی و تعمیر و نگهداری نموده است. آوین صنعت (آپهپاد) امیدوار است با ارائه خدمات مطلوب به بهترین نحو ممکن به مشتریان و کاربران پهپادی به توسعه فرهنگ استفاده از پهپادهای تجاری در زمینه های شغلی و گردشگری کمک شایانی نماید.

واحد آموزش:

همچنین با هدف کمک به توسعه اشتغال در کشور، واحد آموزش شرکت آوین صنعت با ارائه دوره های آموزشی در حوزه های نقشه برداری، تصوبربرداری حرفه ای هوایی با پهپاد، خلبانی با پهپاد، دوره های زمین شناسی و سنجش از دور، ژئودزی، طراحی و ساخت و تعمیرنگهداری پهپاد و ... نقش آفرینی میکند و از سال 1397 تا کنون سوابق برگزاری دوره های آموزشی را در کارنامه خود دارد.

 

سهامداران شرکت آوین صنعت پویشگران پاسارگاد:

محمد سعادتی مدیرعامل - فارغ التحصیل رشته مکانیک در دانشگاه صنعتی اراک

محمد گهری - نائب رئیس هیئت مدیره - فارغ التحصیل رشته مکانیک-طراحی کاربردی در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی مالزی

 

آوین صنعت دارای گواهی نامه صلاحیت پرواز از سوی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و نیز مجوز فعالیت های عملیاتی و فنی سازمان هواپیمایی کشوری می باشد. همچنین سازمان جغرافیایی کشور و سازمان نقشه برداری از جمله همکاران راهبردی شرکت می باشند.

 

آسمان در دستان شماست

آوین صنعت پویشگران پاسارگاد

(  آپــــــ هـــــــ پـــــــ ا  د   )
فروشگاه